ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2017-2018 н.р.

11718(МАН) Конкурс-захист науково-д... учасник
21718Меланіч Геннадій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
31718Коваленко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
41718Лісничук Валерій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
51718Ющенко Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Олесов О.П.
61718Ющенко Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
71718Петрова Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
81718Курилко Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
91718Тищенко Валерія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
101718Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
111718Далечин Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
121718Голобородько Ангеліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
131718Ксєнєвіч Ольга(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
141718Кусік Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
151718Павлов Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
161718Григоренко Ярослав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
171718Левченко Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
181718Терещенко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Славич В.П.
191718Лукаш Віктор(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
201718Андрєєв Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
211718Логінов Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
221718Чесноков Микола(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
231718Меланіч Геннадій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
241718Коваленко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
251718Лісничук Валерій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
261718Ющенко Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Олесов О.П.
271718Ющенко Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
281718Петрова Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
291718Курилко Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
301718Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
311718Кусік Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.
321718Новіков Михайло(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота українська мова Савчук А.А.
331718Григоренко Ярослав(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
341718Левченко Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
351718Кочетова Ксенія(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийучасник фізика Мєшков О.Ю.
361718Терещенко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце алгебра Славич В.П.
371718Мороз Aнна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийучасник зарубіжна література Ладижець С.М.
381718Лукаш Віктор(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
391718Андрєєв Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
401718Логінов Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
411718Чесноков Микола(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
421718Лебедь Вікторія(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийучасник алгебра Славич В.П.

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2016-2017 н.р.

11617Лесько Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце інформатика Губанова О.П.
21617Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
31617Кошовий Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
41617Олесов Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник інформатика Губанова О.П. Олесов О.П.
51617Березкін Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика Карпенко В.П.
61617Бабенко Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
71617Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
81617Ільвовський Віктор(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
91617Юрченко Каріна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник французька мова Пещерова І.В.
101617Ракома Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
111617Данілішин Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник інформатика Барабаш С.О.
121617Голобородько Ангеліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Растьогін М.Ю.
131617Ксєнєвіч Ольга(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
141617Дмитрієнко Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
151617Кухаренко Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
161617Олійник Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
171617Петрова Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
181617Коваленко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
191617Овчаренко Анна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
201617Марецький Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
211617Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
221617Курилко Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
231617Далечин Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
241617Зелінська Поліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Харитонова І.М. Спринь О.Б.
251617Євдокимов Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
261617Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
271617Олесов Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П. Олесов О.П.
281617Лесько Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
291617Кошовий Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
301617Ільвовський Віктор(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
311617Березкін Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Карпенко В.П.
321617Бабенко Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
331617Юрченко Каріна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце французька мова Пещерова І.В.
341617Данілішин Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
351617Марецький Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О. Ніколаєнко Ю.І.
361617Курилко Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
371617Кухаренко Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
381617Олійник Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
391617Лесько Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
401617Кошовий Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
411617Олесов Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Губанова О.П. Олесов О.П.
421617Дмитрієнко Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
431617Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
441617Коваленко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
451617Березкін Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Карпенко В.П.
461617Ракома Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
471617Ільвовський Віктор(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
481617Євдокимов Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
491617Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2015-2016 н.р.

11516Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
21516Ракома Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
31516Грубник Семен(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
41516Коваленко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
51516Петрова Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Растьогін М.Ю.
61516Алієв Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник біологія Харитонова І.М.
71516Труш Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник інформатика Олесов О.П.
81516Тищенко Валерія(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
91516Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
101516Лесько Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
111516Карпенко Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Яндола А.А.
121516Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
131516Тищенко Валерія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
141516Шатохін Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
151516Євдокимов Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
161516Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
171516Євтушенко Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П. Шовкун В.В.
181516Олесов Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
191516Лесько Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
201516Кошовий Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Карпенко В.П.
211516Березкін Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
221516Бабенко Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
231516Гученко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
241516Берест Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
251516Самойленко Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
261516Овчаренко Анна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота біологія Козлова О.Г.
271516Коваленко Дар`я(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота біологія Козлова О.Г.
281516Уманчук Ольга(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота зарубіжна література Ладижець С.М.
291516Ясницький Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота інформатика Фальченко Н.Г.
301516Швець Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота інформатика Губанова О.П.
311516Синельников Родіон(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота інформатика Губанова О.П.
321516Алієв Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
331516Галицький Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Верещак І.М. Харитонова І.М.
341516Трубач Катерина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце українська мова Савчук А.А.
351516Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
361516Коваленко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
371516Самойленко Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
381516Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
391516Шатохін Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
401516Костюніна Валерія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
411516Карпенко Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
421516Труш Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Олесов О.П.
431516Євтушенко Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Губанова О.П. Шовкун В.В.
441516Гученко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2014-2015 н.р.

11415Онищук Родіон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
21415Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика Пашко І.М.
31415Заболотня Віталіна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика Ткачов О.М. Карпенко В.П.
41415Дорфман Айдер(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика Пашко І.М.
51415Палінічак Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
61415Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
71415Мирошников Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник інформатика Шовкун В.В.
81415Варущик Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце інформатика Барабаш С.О. Губанова О.П.
91415Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
101415Кошовий Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Бабічев С.А.
111415Заболотня Віталіна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Ткачов О.М. Карпенко В.П.
121415Бабенко Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г.
131415Колодка Ярослав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
141415Бондар Михайло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
151415Абрамовська Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце екологія Харитонова І.М. Вавілова Ю.В.
161415Самойленко Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
171415Рой Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
181415Берест Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
191415Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Мєшков О.Ю.
201415Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
211415Онищук Родіон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
221415Мирошников Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Шовкун В.В.
231415Палінічак Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
241415Варущик Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О. Губанова О.П.
251415Дорфман Айдер(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
261415Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
271415Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
281415Решетняк Марія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
291415Шульга Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
301415Алієв Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М. Спринь О.Б.
311415Заболотня Віталіна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П. Ткачов О.М.
321415Колодка Ярослав(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
331415Гученко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Олесов О.П.
341415Траєр Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
351415Самойленко Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
361415Рой Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
371415Савін Кирил(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
381415Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
391415Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М. Мєшков О.Ю.
401415Коденець Вікторія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце українська мова Савчук А.А.
411415Онищук Родіон(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
421415Кутник Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
431415Ковальський Даніїл(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
441415Ковальський Даніїл(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
451415Мирошников Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Шовкун В.В.
461415Палінічак Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
471415Артюшок Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
481415Дорфман Айдер(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
491415Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
501415Міщенко Дар`я(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Фальченко Н.Г.
511415Цвєлих Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
521415Шульга Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
531415Шульга Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2013-2014 н.р.

11314Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
21314Микуленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
31314Челпанова Оксана(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика Бабічев С.А.
41314Охотнік Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце інформатика Фальченко Н.Г. Губанова О.П.
51314Юрченко Юрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Яндола А.А.
61314Лисенко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко І.М.
71314Савченко Аглая(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник інформатика Губанова О.П.
81314Орленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
91314Восколович Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце біологія Харитонова І.М.
101314Восколович Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце екологія Харитонова І.М.
111314Бузикіна Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
121314Кутник Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
131314Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є. Речицький О.Н.
141314Микуленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
151314Биков Богдан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
161314Цвєлих Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
171314Шульга Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
181314Челпанова Оксана(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Бабічев С.А.
191314Березовський Богдан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Бабічев С.А.
201314Савчук Вікторія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Бабічев С.А.
211314Дишлюк Вікторія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
221314Нижеголенко Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
231314Науменко Владислава(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
241314Охотнік Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Фальченко Н.Г. Губанова О.П.
251314Юрченко Юрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Яндола А.А.
261314Лисенко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
271314Вавілов Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
281314Щедролосьєв Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
291314Савченко Аглая(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
301314Савченко Аглая(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
311314Соколов Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
321314Орленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
331314Восколович Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце екологія Харитонова І.М.
341314Восколович Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія Харитонова І.М.
351314Дубенюк Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
361314Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г.
371314Кузьмичов Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийучасник інформатика Олесов О.П.
381314Савчук Вікторія(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийчетверте місце алгебра Бабічев С.А.
391314Охотнік Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийчетверте місце інформатика Фальченко Н.Г.
401314Бондаренко Альона(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийчетверте місце інформатика Губанова О.П.
411314Курилко Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийчетверте місце інформатика Луценко Т.О.
421314Багажков Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийучасник інформатика Яндола А.А.
431314Кравцова Єлизавета(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийучасник інформатика Яндола А.А.
441314Юрченко Юрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Яндола А.А.
451314Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
461314Щедролосьєв Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
471314Шульга Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
481314Цвєлих Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
491314Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія Козлова О.Г.
501314Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія Козлова О.Г.
511314Соколов Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
521314Савченко Аглая(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
531314Палінічак Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
541314Орленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
551314Орленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
561314Моісеєнко Вікторія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
571314Мирошников Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
581314Лисенко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
591314Левченко Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
601314Кутник Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
611314Кутник Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
621314Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
631314Ковальський Даніїл(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
641314Зиряєв Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
651314Євсєєв Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Олесов О.П.
661314Восколович Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце екологія Харитонова І.М.
671314Вавілов Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.
681314Бузикіна Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
691314Бабельник Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце історія України Кудря І.І.
701314Артюшок Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2012-2013 н.р.

11213Деревич Юлія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія
21213Челпанова Оксана(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика
31213Челпанова Оксана(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
41213Савчук Вікторія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика
51213Березовський Богдан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
61213Нижеголенко Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика
71213Нижеголенко Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
81213Хоменко Тарас(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика
91213Хоменко Тарас(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
101213Юрченко Юрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
111213Лисенко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
121213Щедролосьєв Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика
131213Щедролосьєв Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
141213Цюрюта Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра
151213Левченко Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
161213Савченко Аглая(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник алгебра
171213Савченко Аглая(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра
181213Орленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
191213Орленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
201213Восколович Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник екологія
211213Восколович Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце екологія
221213Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія
231213Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія
241213Кашперук Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика
251213Кашперук Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
261213Ісакін Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика
271213Ісакін Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
281213Ільїн Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія
291213Рогозін Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник інформатика
301213Рогозін Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика
311213Стрельцов Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
321213Скриль Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник астрономія
331213Скриль Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце астрономія
341213Шарковська Владислава(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика
351213Шарковська Владислава(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
361213Олійник Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник астрономія
371213Рожкова Аліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце інформатика
381213Рожкова Аліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
391213Димов Костянтин(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце інформатика
401213Димов Костянтин(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
411213Карман Гліб(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце астрономія
421213Мікла Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
431213Гогоман Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра
441213Лисенко Олена(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник біологія
451213Лисенко Олена(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія
461213Гулевич Надія(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник біологія
471213Гулевич Надія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія
481213Вермієнко Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце астрономія
491213Вермієнко Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце економіка
501213Вермієнко Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник економіка
511213Карман Гліб(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце астрономія
521213Лисенко Олена(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія
531213Ільїн Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія
541213Деревич Юлія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія
551213Бабельник Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце історія України
561213Вавілов Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
571213Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія
581213Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія
591213Гулевич Надія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія
601213Гулевич Надія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія
611213Гогоман Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийучасник алгебра
621213Савченко Аглая(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра
631213Чепурна Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце алгебра
641213Скриль Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце астрономія
651213Тимошенков Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика
661213Щедролосьєв Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика
671213Челпанова Оксана(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика
681213Вермієнко Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце астрономія
691213Березовський Богдан(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика
701213Кашперук Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика
711213Левченко Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика
721213Лисенко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика
731213Рогозін Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
741213Хоменко Тарас(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика
751213Рожкова Аліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
761213Орленко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
771213Юрченко Юрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
781213Димов Костянтин(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2011-2012 н.р.

11112Шмарова Ганна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
21112Шарковська Владислава(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика
31112Шарко Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика
41112Хлєбус Василь(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика
51112Скриль Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце біологія
61112Сергієнко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
71112Сергієнко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
81112Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика
91112Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика
101112Розсоховатський Володимир(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика
111112Рибалка Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика
121112Пчелінцев Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика
131112Мороз Юлія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
141112Котвицький Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце хімія
151112Коломойченко Катерина(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник зарубіжна література
161112Кладько Леонід(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце інформатика
171112Завадський Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
181112Димов Костянтин(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
191112Денисенко Єгор(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник інформатика
201112Данильчук Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
211112Бондарев Євген(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце біологія
221112Шишенко Ольга(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце економіка
231112Самойленко Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія
241112Михайловський Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика
251112Комарницька Альона(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце економіка
261112Жижко Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
271112Карташова Оксана(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
281112Шпак Марія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце економіка
291112Шмарова Ганна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
301112Шарковська Владислава(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
311112Шарко Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
321112Чома Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
331112Чепурна Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра
341112Христенко Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
351112Хлєбус Василь(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
361112Старцев Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
371112Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія
381112Скриль Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце астрономія
391112Скриль Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія
401112Сергієнко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
411112Сергієнко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра
421112Селіщев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика
431112Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
441112Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
451112Розсоховатський Володимир(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
461112Рожкова Аліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика
471112Рибалка Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
481112Пчелінцев Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
491112Пчелінцев Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце економіка
501112Прохода Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
511112Прохода Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
521112П`яних Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика
531112Олійник Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
541112Непоможець Єлизавета(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
551112Мороз Юлія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра
561112Можарова Анна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце хімія
571112Міхєєв Станіслав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
581112Мікла Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
591112Марченко Станіслав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
601112Мананенков Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
611112Лошкарьов Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
621112Котвицький Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце хімія
631112Коломойченко Катерина(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце зарубіжна література
641112Князь Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
651112Кладько Леонід(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
661112Захарченко Богдан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
671112Завадський Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра
681112Димов Костянтин(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
691112Денисенко Єгор(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
701112Данильчук Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
711112Гулевич Надія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія
721112Гулевич Надія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія
731112Голєв Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце астрономія
741112Восколович Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія
751112Волонтир Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика
761112Власов Євгеній(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
771112Вавілов Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
781112Бондарев Євген(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія
791112Білоусов Ростислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
801112Акімов Cергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика
811112Шарко Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика
821112Христенко Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика
831112Чепурна Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце алгебра
841112Самойленко Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія
851112Охріменко Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце екологія
861112Непоможець Єлизавета(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
871112Можарова Анна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце екологія
881112Міхєєв Станіслав(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
891112Мананенков Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика
901112Котіль Валерія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце українська мова
911112Князь Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
921112Князь Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика
931112Волонтир Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
941112Гогоман Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце алгебра
951112Денисенко Єгор(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
961112Чома Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика
971112Чичикало Марія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце історія України
981112Федорів Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце англійська мова
991112Старцев Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце екологія
1001112Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія
1011112Соловйов Борис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія
1021112Скриль Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія
1031112Скриль Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце астрономія
1041112Сергієнко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
1051112Сергієнко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра
1061112Селіщев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
1071112Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика
1081112Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика
1091112Розсоховатський Володимир(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика
1101112Рожкова Аліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
1111112Рибалка Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика
1121112Пчелінцев Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика
1131112Пчелінцев Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце економіка
1141112Прохода Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика
1151112Прохода Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце екологія
1161112Подоровський Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
1171112П`яних Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика
1181112Мороз Юлія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра
1191112Мікла Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
1201112Котвицький Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце хімія
1211112Коломойченко Катерина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце зарубіжна література
1221112Кладько Леонід(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика
1231112Захарченко Богдан(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика
1241112Завадський Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце алгебра
1251112Димов Костянтин(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
1261112Данильчук Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
1271112Данильчук Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце інформатика
1281112Гулевич Надія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія
1291112Гулевич Надія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія
1301112Голєв Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце астрономія
1311112Вавілов Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика
1321112Бондарев Євген(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія
1331112Бондарев Євген(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія
1341112Білоусов Ростислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика
1351112Акімов Cергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2010-2011 н.р.

11011Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце астрономія Пашко М.І.
21011Сергієнко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика Карпенко В.П.
31011Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
41011Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика Пашко І.М.
51011Розсоховатський Володимир(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко М.І.

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2009-2010 н.р.

10910Ярига Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра
20910Янік Станіслав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце хімія
30910Язаджи Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
40910Чигирин Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце хімія
50910Чванова Анастасія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
60910Царан Вячеслав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
70910Філатов Євген(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
80910Федченко Юрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце астрономія
90910Уманець Аліна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
100910Стегалюк Єлізавета(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
110910Старінська Анастасія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
120910Скидан Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
130910Сергієнко Денис(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Олея Л.В.
140910Сергеєва Даніелла(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра
150910Румянцев Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
160910Мороз Юлія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра
170910Михайленко Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце економіка
180910Мєшков Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика
190910Малєнков Владіслав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
200910Лактіонов Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика
210910Кулик Юлія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце економіка
220910Кірилейза Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце англійська мова Чижиченко В.Ю. Зайченко Г.В.
230910Карбовська Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія
240910Каліта Анастасія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика
250910Калініченко Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра
260910Жиляк Анастасія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика
270910Горєлова Юлія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія
280910Вовк Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика