ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2003-2004 н.р.

10304 Сазонова СвiтланаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
20304 Саченко ЮрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце географія
30304 Куленич ОлексiйКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
40304 Степкова ВiльгельмiнаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
50304 Ріхмаєр IванКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце астрономія
60304 Бутарєв КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика
70304 Терлига ВiталiйКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
80304 Данiлов IванКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика
90304 Ужеловський КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика
100304 Ракович КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
110304 Бiлоглазова НадiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
120304 Шарiпова НадiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
130304 Самойлик СтанiславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія
140304 Рудакова ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
150304 Макушева ТетянаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
160304 Компанiєць ВолодимирКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
170304 Клись АлiсаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
180304 Казарян МаріяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце історія України
190304 Зуєв ЮрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
200304 Жарко ОлексiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
210304 Горєлова ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
220304 Ремiзов АртемКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце історія України
230304 Щеглова ВікторіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
240304 Сисенко Олена вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
250304 Долгий АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
260304 Кутузов IванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
270304 Герасименко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
280304 Щебуняєв Павло вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
290304 Шатохiна ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
300304 Святоха СергiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
310304 Пушкаренко АртемКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
320304 Крутов ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце астрономія
330304 Кальмус АндрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
340304 Соценко МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
350304 Ребрiй АндрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
360304 Степкова ВiльгельмiнаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
370304 Панова ЮлiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
380304 Зубков ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце економіка
390304 Юрченко ЮрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце географія
400304 Терлига ВiталiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
410304 Никитенко КсенiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце економіка
420304 Антоненко ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
430304 Ріхмаєр IванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце астрономія
440304 Ужеловський КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
450304 Саченко ЮрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце географія
460304 Сазонова СвiтланаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
470304 Подобєд ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
480304 Куленич ОлексiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
490304 Дубравiн Володимир мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
500304 Данiлов IванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
510304 Бутарєв КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика

Вхід до вашого аккаунту