ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2004-2005 н.р.

10405 Чумак СергiйКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
20405 Лопаєв ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
30405 Чубрiк АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
40405 Юрченко ЮрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце географія
50405 Сафронов ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце алгебра
60405 Дубравiн ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце інформатика
70405 Лапiдус Сергiй м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика
80405 Яцук СергiйКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика
90405 Крутов ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце астрономія
100405 Ребрiй АндрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце алгебра
110405 Соценко МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
120405 Самойлик СтанiславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія
130405 Новiков ВсеволодКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце історія України
140405 Ландо МиколаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
150405 Кононенко-Oхін IванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
160405 Ковтун ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
170405 Дерiна Катерина м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
180405 Галковський ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
190405 Бабiчева Дар'яКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
200405 Шупiк ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
210405 Шатохiна ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
220405 Харченко ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
230405 Панова ЮлiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
240405 Караулов СергiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра
250405 Дубравiн ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
260405 Бардачова АннаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія
270405 Афтанащук ОксанаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце економіка
280405 Антоненко ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
290405 Адамова ВiкторiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра
300405 Яцук СергiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
310405 Юрченко ЮрiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце географія
320405 Щебуняєв Павло вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
330405 Чумак СергiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
340405 Святоха СергiйКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
350405 Сафронов ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра
360405 Мак ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце географія
370405 Лопаєв ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
380405 Лапiдус Сергiй м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
390405 Крутов ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце астрономія
400405 Кальченко АртемКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
410405 Гладка АнастасiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце економіка
420405 Панова ЮлiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
430405 Панова ЮлiяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
440405 Сагань ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Бабічева І.Ф.
450405 Агеєнко Анастасія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Бабічева І.Ф.
460405 Липова ІринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія Кузьменков С.Г.
470405 Родінін ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
480405 Бобришев ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Карманов В.В.

Вхід до вашого аккаунту