ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2006-2007 н.р.

10607 Смолієнко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
20607 Мироненко ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
30607 Родінін ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце інформатика Барабаш С.О.
40607 Панова ЮлiяКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
50607 Бала ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
60607 Зінченко АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
70607 Козак ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
80607 Філахтов ІгорКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
90607 Живиріхіна Олександра вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Карманов В.В.
100607 Агеєнко Анастасія мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Бабічева І.Ф.
110607 Зіневич ЄвгеніяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
120607 Бобришев ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Карманов В.В.
130607 Бондаренко ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Пашко К.В.
140607 Агеєнко Анастасія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Бабічева І.Ф.
150607 Бала ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
160607 Михайленко ГаннаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Дубенюк О.О.
170607 Данилевська КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Дубенюк О.О.
180607 Свинарьова Олександра мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Дубенюк О.О.
190607 Куртіна ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
200607 Калінчак ВалентинКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Карманов В.В.
210607 Смолієнко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
220607 Мироненко ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
230607 Філахтов ІгорКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
240607 Соляник Дар'яКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
250607 Бараєв АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
260607 Липова ІринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Кузьменков С.Г.
270607 Родінін ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Барабаш С.О.
280607 Куреньов ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
290607 Живиріхіна Олександра вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Карманов В.В.
300607 Живиріхін МихайлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Карманов В.В.
310607 Абдуллаєв Еміль мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Науменко А.М.
320607 Однов'юненко Андрій мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце українська література Палій Л.І.
330607 Ільїн МиколайКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Карманов В.В.
340607 Сагань ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Бабічева І.Ф.
350607 Гавва ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
360607 Панова ЮлiяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
370607 Осоченко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Бабічева І.Ф.
380607 Козак ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
390607 Зінченко АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
400607 Куртіна ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
410607 Калінчак ВалентинКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Карманов В.В.
420607 Жиліна ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Карманов В.В.
430607 Досенко ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Карманов В.В.
440607 Смолієнко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
450607 Сошенко Тетяна м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце географія Палій Л.І.
460607 Сніцар АннаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
470607 Побережний ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце географія Палій Л.І.
480607 Однов'юненко Андрій мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
490607 Коусінс Наталія мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
500607 Абдуллаєв Еміль мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце історія України Науменко А.М.
510607 Гончаров ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце історія України Науменко А.М.
520607 Чечин БогданКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
530607 Соляник Дар'яКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
540607 Смолієнко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
550607 Родінін ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
560607 Липова ІринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце астрономія Кузьменков С.Г.
570607 Куреньов ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
580607 Заєць ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
590607 Гонтар АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Карманов В.В.
600607 Бараєв АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
610607 Живиріхін МихайлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Карманов В.В.
620607 Живиріхіна Олександра вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Карманов В.В.
630607 Ільїн МиколайКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Карманов В.В.
640607 Гавва ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
650607 Філахтов ІгорКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
660607 Мироненко ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.

Вхід до вашого аккаунту