ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2007-2008 н.р.

10708 Калінчак ВалентинКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика
20708 Бобришев ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Карманов В.В.
30708 Цикалюк ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Кузьменков С.Г.
40708 Тітєнок СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Пашко К.В.
50708 Тарасенко ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
60708 Сєрбаєва Анастасія м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
70708 Крилов Владислав мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
80708 Котенко ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
90708 Дубровний ІванКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
100708 Гавренков АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
110708 Гавва ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
120708 Агеєнко Анастасія мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
130708 Живиріхін МихайлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Карманов В.В.
140708 Живиріхін МихайлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Карманов В.В.
150708 Мельниченко РоманКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
160708 Остапюк АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка Дубенюк О.О.
170708 Тітєнок СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Пашко К.В.
180708 Кравцова Ірина м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
190708 Шангіна АлінаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
200708 Коваль Ольга мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце астрономія Чижиченко В.Ю.
210708 Каліта АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце астрономія Чижиченко В.Ю.
220708 Бала ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
230708 Білогруд НаталяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Бабічев С.А.
240708 Тітова МаріяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
250708 Бобришев ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Карманов В.В.
260708 Бобришев ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Карманов В.В.
270708 Гучек ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
280708 Гучек ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
290708 Козлова НадіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
300708 Козлова НадіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
310708 Багрій ІринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
320708 Риженко ВалерійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце астрономія Кузьменков С.Г.
330708 Шадренко ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Чижиченко В.Ю.
340708 Токарєва АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.
350708 Токарєва АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Чижиченко В.Ю.
360708 Тарасенко ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
370708 Тарасенко ПетроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
380708 Тарасенко ПетроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
390708 Антонов АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
400708 Антонов АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
410708 Калінчак ВалентинКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Карманов В.В.
420708 Калінчак ВалентинКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Карманов В.В.
430708 Котенко ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
440708 Котенко ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Барабаш С.О.
450708 Леоненко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
460708 Леоненко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
470708 Цикалюк ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце астрономія Кузьменков С.Г.
480708 Цикалюк ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце астрономія Кузьменков С.Г.
490708 Дубровний ІванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
500708 Дубровний ІванКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
510708 Федосенко Олександр мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
520708 Дурнов ЄгорКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
530708 Дурнов ЄгорКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
540708 Сєрбаєва Анастасія м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
550708 Сагань ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Губанов В.В.
560708 Сагань ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Губанов В.В.
570708 Сагань ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Губанов В.В.
580708 Михайленко ГаннаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
590708 Крилов Владислав мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
600708 Коротаєва ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Бабічев С.А.
610708 Коновалова ОксанаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце хімія Трощієва Л.Є.
620708 Ільїн МиколайКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Карманов В.В.
630708 Ільїн МиколайКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Карманов В.В.
640708 Жиліна ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Карманов В.В.
650708 Гавренков АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
660708 Гавренков АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
670708 Гавва ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
680708 Гавва ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
690708 Березовський ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Луценко Т.О.
700708 Александрова ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія
710708 Агеєнко Анастасія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
720708 Конкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія
730708 Конкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
740708 Березовський ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
750708 Александрова ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
760708 Агеєнко Анастасія мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра

Вхід до вашого аккаунту