ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2008-2009 н.р.

10809 Тернавський АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
20809 Ковтун ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
30809 Уманець АлінаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
40809 Трошина МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
50809 Наземцев НікітаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
60809 Тарасенко ПетроКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
70809 Тарасенко ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
80809 Мєшков Олександр м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
90809 Лактіонов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
100809 Котенко ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
110809 Александрова ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце біологія Харитонова І.М.
120809 Царан ВячеславКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика
130809 Сєрбаєва Анастасія м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
140809 Білогруд НаталяКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
150809 Байматова Марія-МалікаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце астрономія
160809 Коротаєва ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
170809 Григор'єв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце економіка
180809 Сергеєва ДаніеллаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
190809 Лактіонов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
200809 Крівопустова Євгенія м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра
210809 Старінська АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія Харитонова І.М.
220809 Шестакова НаталяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце хімія
230809 Сєрбаєва Анастасія м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра
240809 Наземцев НікітаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
250809 Пономаренко КирилоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
260809 Котенко ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
270809 Коротаєва ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
280809 Білогруд НаталяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра
290809 Коновалова ОксанаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце хімія
300809 Байматова Марія-МалікаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце астрономія
310809 Пономаренко Дар'я мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра
320809 Іванов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
330809 Тернавський АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
340809 Антонов АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
350809 Александрова ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія
360809 Акіф'єв АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
370809 Царан ВячеславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
380809 Трошина МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
390809 Мєшков Олександр м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
400809 Афтанащук БогданКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія Чижиченко В.Ю.
410809 Диба ВіталійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія Чижиченко В.Ю.
420809 Ламанова ВасилинаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
430809 Григор'єв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце економіка
440809 Ковтун ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
450809 Тарасенко ПетроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
460809 Тарасенко ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
470809 Геращенко АнатолійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
480809 Іванов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
490809 Котенко ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
500809 Акіф'єв АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Фальченко Н.Г.
510809 Наземцев НікітаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
520809 Лактіонов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
530809 Коротаєва ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
540809 Білогруд НаталяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра
550809 Пономаренко Дар'я мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра
560809 Сєрбаєва Анастасія м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра
570809 Крівопустова Євгенія м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра
580809 Сергеєва ДаніеллаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра
590809 Байматова Марія-МалікаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце астрономія
600809 Коновалова ОксанаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце хімія
610809 Александрова ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
620809 Ярова СвітланаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце хімія
630809 Шестакова НаталяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце хімія
640809 Самойленко ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
650809 Вольвач НаталяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
660809 Старінська АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
670809 Філатов ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
680809 Філатов ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
690809 Неводова МаріяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
700809 Пономаренко КирилоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
710809 Крутьков ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
720809 Антонов АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
730809 Тернавський АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
740809 Вовк АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
750809 Тарасенко ПетроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика

Вхід до вашого аккаунту