ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2009-2010 н.р.

10910 Ярига ТетянаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
20910 Янік Станіслав мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце хімія
30910 Язаджи ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
40910 Чигирин ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце хімія
50910 Чванова АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
60910 Царан ВячеславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
70910 Філатов ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
80910 Федченко ЮрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія
90910 Уманець АлінаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
100910 Стегалюк ЄлізаветаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
110910 Старінська АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
120910 Скидан ВеронікаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
130910 Сергієнко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Олея Л.В.
140910 Сергеєва ДаніеллаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра
150910 Румянцев Дмитро мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
160910 Мороз Юлія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
170910 Михайленко АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
180910 Мєшков Олександр м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
190910 Малєнков ВладіславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
200910 Лактіонов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
210910 Кулик Юлія м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце економіка
220910 Кірилейза Марина мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце англійська мова Чижиченко В.Ю. Зайченко Г.В.
230910 Карбовська Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія
240910 Каліта АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
250910 Калініченко ІванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
260910 Жиляк АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
270910 Горєлова ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія
280910 Вовк АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
290910 Бойко ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
300910 Білоусов ДаниілКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
310910 Афтанащук БогданКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце астрономія Чижиченко В.Ю.
320910 Румянцев Дмитро мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
330910 Жиляк АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
340910 Вовк АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
350910 Філатов ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
360910 Філатов ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
370910 Шатохіна АннаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
380910 Демко ГаннаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
390910 Клочко ЛюдмилаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
400910 Унтілова ВікторіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
410910 Чигирин ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце хімія
420910 Янік Станіслав мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце хімія
430910 Сініло ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
440910 Лебедєв АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
450910 Лебедєв АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
460910 Карбовська Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія
470910 Бочарова ОксанаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
480910 Старінська АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія Харитонова І.М.
490910 Горєлова ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія
500910 Сергієнко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Олея Л.В.
510910 Ярига ТетянаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра
520910 Сергеєва ДаніеллаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра
530910 Краснов ЄгорКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
540910 Каліта АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
550910 Скидан ВеронікаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
560910 Балешенко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
570910 Лактіонов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
580910 Бойко ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
590910 Старінська АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
600910 Малєнков ВладіславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
610910 Язаджи ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
620910 Лактіонов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце астрономія
630910 Федченко ЮрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце астрономія
640910 Садуро МиколаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце астрономія
650910 Кірилейза Марина мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце англійська мова Чижиченко В.Ю. Зайченко Г.В.
660910 Царан ВячеславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
670910 Чванова АнастасіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
680910 Розсоховатський ВолодимирКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
690910 Голєв ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Чижиченко В.Ю.

Вхід до вашого аккаунту