ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2011-2012 н.р.

11112 Шмарова Ганна мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
21112 Шарковська ВладиславаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
31112 Шарко АртемКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник фізика
41112 Хлєбус Василь мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика
51112 Скриль Вероніка мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце біологія
61112 Сергієнко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
71112 Сергієнко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
81112 Румянцев Дмитро мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
91112 Румянцев Дмитро мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
101112 Розсоховатський ВолодимирКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
111112 Рибалка ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
121112 Пчелінцев ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник фізика
131112 Мороз Юлія мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
141112 Котвицький Дмитро м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце хімія
151112 Коломойченко КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник зарубіжна література
161112 Кладько ЛеонідКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце інформатика
171112 Завадський ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра
181112 Димов КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
191112 Денисенко ЄгорКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник інформатика
201112 Данильчук РусланКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
211112 Бондарев ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце біологія
221112 Шишенко Ольга мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце економіка
231112 Самойленко ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія
241112 Михайловський ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
251112 Комарницька Альона мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
261112 Жижко СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
271112 Карташова ОксанаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
281112 Шпак Марія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
291112 Шмарова Ганна мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
301112 Шарковська ВладиславаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
311112 Шарко АртемКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
321112 Чома ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
331112 Чепурна МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
341112 Христенко АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
351112 Хлєбус Василь мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
361112 Старцев ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
371112 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія
381112 Скриль Вероніка мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія
391112 Скриль Вероніка мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія
401112 Сергієнко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
411112 Сергієнко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра
421112 Селіщев ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
431112 Румянцев Дмитро мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
441112 Румянцев Дмитро мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
451112 Розсоховатський ВолодимирКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
461112 Рожкова АлінаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
471112 Рибалка ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
481112 Пчелінцев ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
491112 Пчелінцев ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце економіка
501112 Прохода АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
511112 Прохода АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
521112 П`яних СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
531112 Олійник АртемКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
541112 Непоможець ЄлизаветаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
551112 Мороз Юлія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра
561112 Можарова АннаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце хімія
571112 Міхєєв СтаніславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
581112 Мікла ІванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
591112 Марченко Станіслав мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
601112 Мананенков ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
611112 Лошкарьов МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
621112 Котвицький Дмитро м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце хімія
631112 Коломойченко КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце зарубіжна література
641112 Князь АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
651112 Кладько ЛеонідКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
661112 Захарченко БогданКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
671112 Завадський ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра
681112 Димов КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
691112 Денисенко ЄгорКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
701112 Данильчук РусланКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
711112 Гулевич Надія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія
721112 Гулевич Надія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія
731112 Голєв ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце астрономія
741112 Восколович ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія
751112 Волонтир ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
761112 Власов ЄвгенійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
771112 Вавілов ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
781112 Бондарев ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія
791112 Білоусов РостиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
801112 Акімов CергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
811112 Шарко АртемКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
821112 Христенко АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
831112 Чепурна МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра
841112 Самойленко ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
851112 Охріменко МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце екологія
861112 Непоможець ЄлизаветаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
871112 Можарова АннаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце екологія
881112 Міхєєв СтаніславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
891112 Мананенков ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
901112 Котіль ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце українська мова
911112 Князь АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
921112 Князь АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
931112 Волонтир ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
941112 Гогоман Олександра мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра
951112 Денисенко ЄгорКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
961112 Чома ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
971112 Чичикало Марія мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце історія України
981112 Федорів Олександра мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце англійська мова
991112 Старцев ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце екологія
1001112 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія
1011112 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія
1021112 Скриль Вероніка мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія
1031112 Скриль Вероніка мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце астрономія
1041112 Сергієнко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
1051112 Сергієнко ДенисКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра
1061112 Селіщев ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
1071112 Румянцев Дмитро мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
1081112 Румянцев Дмитро мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
1091112 Розсоховатський ВолодимирКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
1101112 Рожкова АлінаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
1111112 Рибалка ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
1121112 Пчелінцев ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
1131112 Пчелінцев ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце економіка
1141112 Прохода АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
1151112 Прохода АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце екологія
1161112 Подоровський СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
1171112 П`яних СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
1181112 Мороз Юлія мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра
1191112 Мікла ІванКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
1201112 Котвицький Дмитро м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце хімія
1211112 Коломойченко КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце зарубіжна література
1221112 Кладько ЛеонідКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика
1231112 Захарченко БогданКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
1241112 Завадський ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра
1251112 Димов КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
1261112 Данильчук РусланКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
1271112 Данильчук РусланКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
1281112 Гулевич Надія мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія
1291112 Гулевич Надія мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
1301112 Голєв ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце астрономія
1311112 Вавілов ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
1321112 Бондарев ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія
1331112 Бондарев ЄвгенКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія
1341112 Білоусов РостиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
1351112 Акімов CергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика

Вхід до вашого аккаунту