ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2012-2013 н.р.

11213 Деревич ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія
21213 Челпанова Оксана м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика
31213 Челпанова Оксана м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
41213 Савчук ВікторіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
51213 Березовський БогданКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
61213 Нижеголенко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник фізика
71213 Нижеголенко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
81213 Хоменко Тарас мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
91213 Хоменко Тарас мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
101213 Юрченко Юрій мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
111213 Лисенко МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
121213 Щедролосьєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
131213 Щедролосьєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
141213 Цюрюта МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
151213 Левченко ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
161213 Савченко АглаяКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник алгебра
171213 Савченко АглаяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра
181213 Орленко Олексій м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика
191213 Орленко Олексій м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
201213 Восколович ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник екологія
211213 Восколович ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце екологія
221213 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія
231213 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія
241213 Кашперук ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика
251213 Кашперук ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
261213 Ісакін ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник фізика
271213 Ісакін ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
281213 Ільїн АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія
291213 Рогозін Артем м вКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник інформатика
301213 Рогозін Артем м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика
311213 Стрельцов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
321213 Скриль Вероніка мКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник астрономія
331213 Скриль Вероніка мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце астрономія
341213 Шарковська ВладиславаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика
351213 Шарковська ВладиславаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
361213 Олійник АртемКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник астрономія
371213 Рожкова АлінаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце інформатика
381213 Рожкова АлінаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
391213 Димов КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце інформатика
401213 Димов КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
411213 Карман ГлібКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія
421213 Мікла ІванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
431213 Гогоман Олександра мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
441213 Лисенко ОленаКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник біологія
451213 Лисенко ОленаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія
461213 Гулевич Надія мКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник біологія
471213 Гулевич Надія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія
481213 Вермієнко Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія
491213 Вермієнко Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце економіка
501213 Вермієнко Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник економіка
511213 Карман ГлібКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце астрономія
521213 Лисенко ОленаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія
531213 Ільїн АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
541213 Деревич ЮліяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
551213 Бабельник Ілля мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце історія України
561213 Вавілов ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика
571213 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
581213 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія
591213 Гулевич Надія мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія
601213 Гулевич Надія мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія
611213 Гогоман Олександра мКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийучасник алгебра
621213 Савченко АглаяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра
631213 Чепурна МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра
641213 Скриль Вероніка мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце астрономія
651213 Тимошенков ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика
661213 Щедролосьєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
671213 Челпанова Оксана м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
681213 Вермієнко Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце астрономія
691213 Березовський БогданКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
701213 Кашперук ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
711213 Левченко ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
721213 Лисенко МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
731213 Рогозін Артем м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
741213 Хоменко Тарас мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика
751213 Рожкова АлінаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
761213 Орленко Олексій м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
771213 Юрченко Юрій мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика
781213 Димов КостянтинКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика

Вхід до вашого аккаунту