ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2013-2014 н.р.

11314 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
21314 Микуленко ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
31314 Челпанова Оксана м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика Бабічев С.А.
41314 Охотнік Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце інформатика Фальченко Н.Г. Губанова О.П.
51314 Юрченко Юрій мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Яндола А.А.
61314 Лисенко МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник фізика Пашко І.М.
71314 Савченко АглаяКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник інформатика Губанова О.П.
81314 Орленко Олексій м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
91314 Восколович ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце біологія Харитонова І.М.
101314 Восколович ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце екологія Харитонова І.М.
111314 Бузикіна Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце хімія Трощієва Л.Є.
121314 Кутник ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
131314 Югай МаркКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце хімія Трощієва Л.Є. Речицький О.Н.
141314 Микуленко ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
151314 Биков БогданКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
161314 Цвєлих СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
171314 Шульга МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
181314 Челпанова Оксана м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Бабічев С.А.
191314 Березовський БогданКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Бабічев С.А.
201314 Савчук ВікторіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Бабічев С.А.
211314 Дишлюк Вікторія мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
221314 Нижеголенко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
231314 Науменко Владислава мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце економіка Дубенюк О.О.
241314 Охотнік Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Фальченко Н.Г. Губанова О.П.
251314 Юрченко Юрій мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Яндола А.А.
261314 Лисенко МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
271314 Вавілов ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
281314 Щедролосьєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
291314 Савченко АглаяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
301314 Савченко АглаяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
311314 Соколов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
321314 Орленко Олексій м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
331314 Восколович ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце екологія Харитонова І.М.
341314 Восколович ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія Харитонова І.М.
351314 Дубенюк Олексій м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
361314 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г.
371314 Кузьмичов ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийучасник інформатика Олесов О.П.
381314 Савчук ВікторіяКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийчетверте місце алгебра Бабічев С.А.
391314 Охотнік Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийчетверте місце інформатика Фальченко Н.Г.
401314 Бондаренко АльонаКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийчетверте місце інформатика Губанова О.П.
411314 Курилко ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийчетверте місце інформатика Луценко Т.О.
421314 Багажков ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийучасник інформатика Яндола А.А.
431314 Кравцова ЄлизаветаКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийучасник інформатика Яндола А.А.
441314 Юрченко Юрій мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Яндола А.А.
451314 Югай МаркКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце хімія Трощієва Л.Є.
461314 Щедролосьєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
471314 Шульга МаринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
481314 Цвєлих СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
491314 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія Козлова О.Г.
501314 Соловйов Борис мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія Козлова О.Г.
511314 Соколов СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
521314 Савченко АглаяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
531314 Палінічак ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
541314 Орленко Олексій м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
551314 Орленко Олексій м вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
561314 Моісеєнко ВікторіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Прудіус О.М.
571314 Мирошников СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
581314 Лисенко МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
591314 Левченко ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
601314 Кутник ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
611314 Кутник ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М.
621314 Кособуцький Олексій мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
631314 Ковальський ДаніїлКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
641314 Зиряєв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
651314 Євсєєв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Олесов О.П.
661314 Восколович ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце екологія Харитонова І.М.
671314 Вавілов ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.
681314 Бузикіна Тетяна мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце хімія Трощієва Л.Є.
691314 Бабельник Ілля мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце історія України Кудря І.І.
701314 Артюшок АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.

Вхід до вашого аккаунту