ВCI 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2014-2015 н.р.

11415 Онищук Родіон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
21415 Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика Пашко І.М.
31415 Заболотня Віталіна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика Ткачов О.М. Карпенко В.П.
41415 Дорфман Айдер(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце фізика Пашко І.М.
51415 Палінічак Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
61415 Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
71415 Мирошников Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник інформатика Шовкун В.В.
81415 Варущик Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце інформатика Барабаш С.О. Губанова О.П.
91415 Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
101415 Кошовий Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Бабічев С.А.
111415 Заболотня Віталіна(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Ткачов О.М. Карпенко В.П.
121415 Бабенко Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г.
131415 Колодка Ярослав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
141415 Бондар Михайло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика
151415 Абрамовська Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце екологія Харитонова І.М. Вавілова Ю.В.
161415 Самойленко Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
171415 Рой Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко М.І. Растьогін М.Ю.
181415 Берест Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
191415 Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Мєшков О.Ю.
201415 Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
211415 Онищук Родіон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
221415 Мирошников Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Шовкун В.В.
231415 Палінічак Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
241415 Варущик Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О. Губанова О.П.
251415 Дорфман Айдер(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
261415 Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
271415 Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Ткачов О.М.
281415 Решетняк Марія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
291415 Шульга Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
301415 Алієв Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Харитонова І.М. Спринь О.Б.
311415 Заболотня Віталіна(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Карпенко В.П. Ткачов О.М.
321415 Колодка Ярослав(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
331415 Гученко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Олесов О.П.
341415 Траєр Артем(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Пашко М.І.
351415 Самойленко Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Ніколаєнко Ю.І.
361415 Рой Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко М.І.
371415 Савін Кирил(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю. Пашко М.І.
381415 Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
391415 Кособуцький Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М. Мєшков О.Ю.
401415 Коденець Вікторія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце українська мова Савчук А.А.
411415 Онищук Родіон(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
421415 Кутник Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
431415 Ковальський Даніїл(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
441415 Ковальський Даніїл(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
451415 Мирошников Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Шовкун В.В.
461415 Палінічак Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
471415 Артюшок Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
481415 Дорфман Айдер(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
491415 Югай Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Ткачов О.М.
501415 Міщенко Дар`я(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Фальченко Н.Г.
511415 Цвєлих Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
521415 Шульга Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
531415 Шульга Марина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.