ВCI 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2015-2016 н.р.

11516 Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
21516 Ракома Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
31516 Грубник Семен(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
41516 Коваленко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
51516 Петрова Тетяна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник фізика Растьогін М.Ю.
61516 Алієв Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник біологія Харитонова І.М.
71516 Труш Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник інформатика Олесов О.П.
81516 Тищенко Валерія(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
91516 Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
101516 Лесько Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
111516 Карпенко Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Яндола А.А.
121516 Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
131516 Тищенко Валерія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
141516 Шатохін Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
151516 Євдокимов Руслан(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
161516 Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
171516 Євтушенко Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П. Шовкун В.В.
181516 Олесов Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
191516 Лесько Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
201516 Кошовий Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце фізика Карпенко В.П.
211516 Березкін Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
221516 Бабенко Антон(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
231516 Гученко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
241516 Берест Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
251516 Самойленко Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
261516 Овчаренко Анна(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота біологія Козлова О.Г.
271516 Коваленко Дар`я(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота біологія Козлова О.Г.
281516 Уманчук Ольга(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота зарубіжна література Ладижець С.М.
291516 Ясницький Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота інформатика Фальченко Н.Г.
301516 Швець Владислав(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота інформатика Губанова О.П.
311516 Синельников Родіон(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота інформатика Губанова О.П.
321516 Алієв Андрій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
331516 Галицький Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Верещак І.М. Харитонова І.М.
341516 Трубач Катерина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце українська мова Савчук А.А.
351516 Терентьєв Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
361516 Коваленко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
371516 Самойленко Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
381516 Копилов Вадим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
391516 Шатохін Максим(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
401516 Костюніна Валерія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
411516 Карпенко Сергій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
421516 Труш Павло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Олесов О.П.
431516 Євтушенко Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Губанова О.П. Шовкун В.В.
441516 Гученко Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.