ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2015-2016 н.р.

11516 Копилов ВадимКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
21516 Ракома ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
31516 Грубник СеменКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
41516 Коваленко ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
51516 Петрова ТетянаКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник фізика Растьогін М.Ю.
61516 Алієв АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник біологія Харитонова І.М.
71516 Труш ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник інформатика Олесов О.П.
81516 Тищенко ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
91516 Терентьєв МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
101516 Лесько ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
111516 Карпенко СергійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Яндола А.А.
121516 Терентьєв МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
131516 Тищенко ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
141516 Шатохін МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
151516 Євдокимов РусланКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
161516 Копилов ВадимКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
171516 Євтушенко Олександра мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П. Шовкун В.В.
181516 Олесов ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Губанова О.П.
191516 Лесько ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
201516 Кошовий ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Карпенко В.П.
211516 Березкін ІванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Карпенко В.П.
221516 Бабенко АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
231516 Гученко МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
241516 Берест ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
251516 Самойленко ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
261516 Овчаренко АннаКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота біологія Козлова О.Г.
271516 Коваленко Дар`яКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота біологія Козлова О.Г.
281516 Уманчук ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота зарубіжна література Ладижець С.М.
291516 Ясницький МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота інформатика Фальченко Н.Г.
301516 Швець ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота інформатика Губанова О.П.
311516 Синельников РодіонКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота інформатика Губанова О.П.
321516 Алієв АндрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія Харитонова І.М.
331516 Галицький МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Верещак І.М. Харитонова І.М.
341516 Трубач КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце українська мова Савчук А.А.
351516 Терентьєв МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
361516 Коваленко ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
371516 Самойленко ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
381516 Копилов ВадимКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
391516 Шатохін МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
401516 Костюніна ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
411516 Карпенко СергійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
421516 Труш ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Олесов О.П.
431516 Євтушенко Олександра мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Губанова О.П. Шовкун В.В.
441516 Гученко МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.

Вхід до вашого аккаунту