ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2016-2017 н.р.

11617 Лесько ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика Губанова О.П.
21617 Терентьєв МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
31617 Кошовий ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Губанова О.П.
41617 Олесов ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник інформатика Губанова О.П. Олесов О.П.
51617 Березкін ІванКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник фізика Карпенко В.П.
61617 Бабенко АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
71617 Копилов ВадимКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
81617 Ільвовський Віктор мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
91617 Юрченко КарінаКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник французька мова Пещерова І.В.
101617 Ракома ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник фізика Пашко І.М.
111617 Данілішин ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник інформатика Барабаш С.О.
121617 Голобородько АнгелінаКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник фізика Растьогін М.Ю.
131617 Ксєнєвіч ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
141617 Дмитрієнко ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Мєшков О.Ю.
151617 Кухаренко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
161617 Олійник ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
171617 Петрова ТетянаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
181617 Коваленко ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
191617 Овчаренко АннаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
201617 Марецький ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Барабаш С.О.
211617 Терентьєв МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
221617 Курилко МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Барабаш С.О.
231617 Далечин ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
241617 Зелінська ПолінаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія Харитонова І.М. Спринь О.Б.
251617 Євдокимов РусланКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
261617 Копилов ВадимКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
271617 Олесов ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П. Олесов О.П.
281617 Лесько ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
291617 Кошовий ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Губанова О.П.
301617 Ільвовський Віктор мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
311617 Березкін ІванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Карпенко В.П.
321617 Бабенко АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
331617 Юрченко КарінаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце французька мова Пещерова І.В.
341617 Данілішин ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
351617 Марецький ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О. Ніколаєнко Ю.І.
361617 Курилко МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.
371617 Кухаренко ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
381617 Олійник ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
391617 Лесько ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Губанова О.П.
401617 Кошовий ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Губанова О.П.
411617 Олесов ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Губанова О.П. Олесов О.П.
421617 Дмитрієнко ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
431617 Терентьєв МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
441617 Коваленко ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Пашко І.М.
451617 Березкін ІванКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Карпенко В.П.
461617 Ракома ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Пашко І.М.
471617 Ільвовський Віктор мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
481617 Євдокимов РусланКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
491617 Копилов ВадимКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.

Вхід до вашого аккаунту