ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2018-2019 н.р.

11819 Морозов МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник біологія Харитонова І.М.
21819 Чесноков МиколаКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
31819 Лактіонов ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник інформатика Луценко Т.О.
41819 Кусік ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник інформатика Шовкун В.В.
51819 Дмитрієнко ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
61819 Григоренко ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
71819 Скорик ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Славич В.П.
81819 Андрєєв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
91819 Єрмосіна ОлесяКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Олесов О.П.
101819 Ракома ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
111819 Чернозуб ЄвгенійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Пашко І.М.
121819 Чурсіна ТаїсіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
131819 Дурман Злата мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
141819 Андрєєв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
151819 Подвисоцька ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія Харитонова І.М.
161819 Чернозуб ЄвгенійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
171819 Ходнєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
181819 Скорик ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Славич В.П.
191819 Логінов Ілля мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
201819 Кузнєцова КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце українська мова Савчук А.А.
211819 Веремьєва ВікторіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
221819 Андрієвський Іван мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Пашко І.М.
231819 Соболь МаркКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Растьогін М.Ю.
241819 Ксєнєвіч ОльгаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
251819 Єрмосіна ОлесяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Олесов О.П.
261819 Єрмосін ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Олесов О.П.
271819 Ракома ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
281819 Григоренко ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Шовкун В.В.
291819 Дмитрієнко ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
301819 Левченко ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Луценко Т.О.
311819 Дурман Злата мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г.
321819 Андрєєв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
331819 Чернозуб ЄвгенійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
341819 Кузнєцова КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце українська література Савчук А.А.
351819 Чесноков МиколаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
361819 Скорик ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Славич В.П.
371819 Логінов Ілля мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
381819 Лактіонов ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
391819 Веремьєва ВікторіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
401819 Андрієвський Іван мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
411819 Соболь МаркКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
421819 Єрмосіна ОлесяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Олесов О.П.
431819 Єрмосін ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Олесов О.П.
441819 Ракома ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
451819 Кусік ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.
461819 Левченко ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Луценко Т.О.
471819 Григоренко ЯрославКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.

Вхід до вашого аккаунту