ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2019-2020 н.р.

11920 Ходнєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
21920 Андрієвський Іван мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
31920 Соболь МаркКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
41920 Ільїн ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
51920 Бєлоус ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика Луценко Т.О.
61920 Зіборов Нікіта м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце екологія Яковлєва К.І.
71920 Овчаренко ВіталійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце екологія Яковлєва К.І.
81920 Тлустенко ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія Спринь О.Б.
91920 Крупнова ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
101920 Сагань ФедірКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
111920 Дурман Злата мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
121920 Присяжнюк ВеронікаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце астрономія Мєшков О.Ю.
131920 Андрієвський Іван мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
141920 Ходнєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
151920 Дудяк ІванКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Далечина В.М.
161920 Чурсіна ТаїсіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
171920 Резник ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
181920 Соболь МаркКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Мєшков О.Ю.
191920 Чернозуб ЄвгенійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
201920 Бєлоус ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
211920 Доброва КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Славич В.П.
221920 Андрєєв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
231920 Стоянович ВікторКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Славич В.П.
241920 Ільїн ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
251920 Логвинов ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Бондаренко2 О.В.
261920 Щербатов МихайлоКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник інформатика Фальченко Н.Г.
271920 Тлустенко ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
281920 Крупнова ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
291920 Чурсіна ТаїсіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
301920 Присяжнюк ВеронікаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце астрономія Мєшков О.Ю.
311920 Дудяк ІванКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Далечина В.М. Растьогін М.Ю.
321920 Ходнєв МикитаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
331920 Дурман Злата мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
341920 Сагань ФедірКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
351920 Назаренко ДіанаКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
361920 Горохова КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика
371920 Андрієвський Іван мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
381920 Соболь МаркКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
391920 Резник ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
401920 Бєлоус ОлегКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
411920 Чернозуб ЄвгенійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
421920 Можаров НазарКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийучасник інформатика Барабаш С.О.
431920 Папіженко ДанилоКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота інформатика Бондаренко2 О.В.
441920 Щербатов МихайлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
451920 Логвинов ДмитроКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Бондаренко2 О.В.
461920 Ільїн ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
471920 Стоянович ВікторКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Славич В.П.
481920 Андрєєв ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
491920 Доброва КатеринаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Славич В.П.

Вхід до вашого аккаунту