ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2019-2020 н.р.

11920 Ходнєв Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... Всеукраїнськийучасник фізика Растьогін М.Ю.
21920 Андрієвський Іван м(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийIII місце фізика Пашко І.М.
31920 Соболь Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце фізика Мєшков О.Ю.
41920 Ільїн Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
51920 Бєлоус Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... ВсеукраїнськийI місце інформатика Луценко Т.О.
61920 Зіборов Нікіта м в(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце екологія Яковлєва К.І.
71920 Овчаренко Віталій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце екологія Яковлєва К.І.
81920 Тлустенко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія Спринь О.Б.
91920 Крупнова Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
101920 Сагань Федір(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
111920 Дурман Злата м(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
121920 Присяжнюк Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце астрономія Мєшков О.Ю.
131920 Андрієвський Іван м(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
141920 Ходнєв Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю.
151920 Дудяк Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Далечина В.М.
161920 Чурсіна Таїсія(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
171920 Резник Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Пашко І.М.
181920 Соболь Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Мєшков О.Ю.
191920 Чернозуб Євгеній(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Пашко І.М.
201920 Бєлоус Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце інформатика Луценко Т.О.
211920 Доброва Катерина(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце алгебра Славич В.П.
221920 Андрєєв Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
231920 Стоянович Віктор(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Славич В.П.
241920 Ільїн Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
251920 Логвинов Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
261920 Щербатов Михайло(МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник інформатика Фальченко Н.Г.
271920 Тлустенко Олексій(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
281920 Крупнова Олександра(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
291920 Чурсіна Таїсія(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю. Ткачов О.М.
301920 Присяжнюк Вероніка(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце астрономія Мєшков О.Ю.
311920 Дудяк Іван(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Далечина В.М. Растьогін М.Ю.
321920 Ходнєв Микита(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю.
331920 Дурман Злата м(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
341920 Сагань Федір(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
351920 Назаренко Діана(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
361920 Горохова Катерина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика
371920 Андрієвський Іван м(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
381920 Соболь Марк(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце фізика Мєшков О.Ю.
391920 Резник Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
401920 Бєлоус Олег(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Луценко Т.О.
411920 Чернозуб Євгеній(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Пашко І.М.
421920 Можаров Назар(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийучасник інформатика Барабаш С.О.
431920 Папіженко Данило(МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота інформатика Бондаренко О.В.
441920 Щербатов Михайло(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.
451920 Логвинов Дмитро(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Бондаренко О.В.
461920 Ільїн Ілля(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
471920 Стоянович Віктор(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце алгебра Славич В.П.
481920 Андрєєв Олександр(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
491920 Доброва Катерина(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце алгебра Славич В.П.

Вхід до вашого аккаунту