ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

(МАН) Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2020-2021 н.р.

12021 Чурсіна Таїсія (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю. Бондаренко О.В.
22021 Кеча Данил (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце астрономія Ткачов О.М.
32021 Дурман Злата м(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
42021 Сагань Федір (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
52021 Зіборов Нікіта м в(МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце екологія Яковлєва К.І.
62021 Ільїн Ілля (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
72021 Крупнова Олександра (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
82021 Лівандовський Владислав (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Славич В.П.
92021 Стоянович Віктор (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце алгебра Славич В.П.
102021 Тарасенко Ілля (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
112021 Теплицький Богдан (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
122021 Салогуб Ілля (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
132021 Назаренко Діана (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
142021 Полікарпова Ярослава (МАН) Конкурс-захист науково-д... ОбласнийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
152021 Грудко Анна (МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник біологія
162021 Козлова Поліна (МАН) Конкурс-захист науково-д... Обласнийучасник економіка Бережна Т.В.
172021 Чурсіна Таїсія (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю. Бондаренко О.В.
182021 Теплицький Богдан (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
192021 Тарасенко Ілля (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
202021 Стоянович Віктор (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце алгебра Славич В.П.
212021 Салогуб Ілля (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
222021 Сагань Федір (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
232021 Сагань Федір (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
242021 Полікарпова Ярослава (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
252021 Назаренко Діана (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
262021 Лівандовський Владислав (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце алгебра Славич В.П.
272021 Крупнова Олександра (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
282021 Крупнова Олександра (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце хімія Спринь О.Б.
292021 Козлова Поліна (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце економіка Бережна Т.В.
302021 Кеча Данил (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М.
312021 Ільїн Ілля (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
322021 Іванова Ангеліна (МАН) Конкурс-захист науково-д... Міськийграмота екологія Бережна Т.В.
332021 Дурман Злата м(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
342021 Дурман Злата м(МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
352021 Грудко Анна (МАН) Конкурс-захист науково-д... МіськийI місце екологія

Вхід до вашого аккаунту