ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2020-2021 н.р.

12021 Ільїн ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
22021 Чурсіна ТаїсіяКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Растьогін М.Ю. Бондаренко2 О.В.
32021 Кеча ДанилКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце астрономія Ткачов О.М.
42021 Сагань ФедірКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
52021 Дурман Злата мКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
62021 Зіборов Нікіта м вКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийII місце екологія Яковлєва К.І.
72021 Чурсіна ТаїсіяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Растьогін М.Ю. Бондаренко2 О.В.
82021 Кеча ДанилКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце астрономія Ткачов О.М.
92021 Дурман Злата мКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
102021 Сагань ФедірКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
112021 Зіборов Нікіта м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце екологія Яковлєва К.І.
122021 Ільїн ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
132021 Крупнова ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
142021 Лівандовський ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Славич В.П.
152021 Стоянович ВікторКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Славич В.П.
162021 Тарасенко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце інформатика Шовкун В.В.
172021 Теплицький БогданКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
182021 Салогуб ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
192021 Назаренко ДіанаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
202021 Полікарпова ЯрославаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
212021 Грудко АннаКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник біологія
222021 Козлова ПолінаКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник економіка Бережна Т.В.
232021 Чурсіна ТаїсіяКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Растьогін М.Ю. Бондаренко2 О.В.
242021 Теплицький БогданКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце інформатика Шовкун В.В.
252021 Тарасенко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
262021 Стоянович ВікторКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце алгебра Славич В.П.
272021 Салогуб ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце інформатика Шовкун В.В.
282021 Сагань ФедірКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
292021 Сагань ФедірКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
302021 Полікарпова ЯрославаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце астрономія Растьогін М.Ю.
312021 Назаренко ДіанаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
322021 Лівандовський ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Славич В.П.
332021 Крупнова ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Растьогін М.Ю.
342021 Крупнова ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце хімія Спринь О.Б.
352021 Козлова ПолінаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце економіка Бережна Т.В.
362021 Кеча ДанилКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце астрономія Ткачов О.М.
372021 Ільїн ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
382021 Іванова АнгелінаКонкурс-захист науково-дослідн... Міськийграмота екологія Бережна Т.В.
392021 Дурман Злата мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
402021 Дурман Злата мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце біологія Спринь О.Б. Козлова О.Г.
412021 Грудко АннаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце екологія

Вхід до вашого аккаунту