ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2021-2022 н.р.

12122 Тарасенко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Шовкун В.В.
22122 Руднєв ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Славич В.П.
32122 Полікарпова ЯрославаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Бондаренко2 О.В.
42122 Деденок АртемКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Мєшков О.Ю.
52122 Котенко ІгорКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Мєшков О.Ю.
62122 Назаренко ДіанаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
72122 Облоненко ЯнаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
82122 Савченко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
92122 Білоус АльбертКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Славич В.П.
102122 Крупнова ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
112122 Лавренчук АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Бондаренко2 О.В.
122122 Зіборов Нікіта м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце екологія Яковлєва К.І.
132122 Лівандовський ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Славич В.П.
142122 Бабарикін ЮрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Бабічев С.А.
152122 Козлова ПолінаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка Бережна Т.В.
162122 Муллагалеєв ТимурКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
172122 Рюміна МіленаКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник зарубіжна література Ладижець С.М.
182122 Рюміна МіленаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
192122 Компанець Олександра вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Бабічев С.А.
202122 Котенко ІгорКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
212122 Деденок АртемКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
222122 Полікарпова ЯрославаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Бондаренко2 О.В.
232122 Лавренчук АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Бондаренко2 О.В.
242122 Козлова ПолінаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце економіка Бережна Т.В.
252122 Бабарикін ЮрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Бабічев С.А.
262122 Лівандовський ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Славич В.П.
272122 Сумарокова Катерина мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Славич В.П.
282122 Білоус АльбертКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Славич В.П.
292122 Руднєв ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Славич В.П.
302122 Савченко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
312122 Облоненко ЯнаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
322122 Тарасенко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.

Вхід до вашого аккаунту