ВCI 2022-2023, 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 2021-2022 н.р.

12122 Деденок АртемКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
22122 Котенко ІгорКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
32122 Полікарпова ЯрославаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийIII місце фізика Бондаренко О.В.
42122 Облоненко ЯнаКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник алгебра Ніколаєнко Ю.І.
52122 Руднєв ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник алгебра Славич В.П.
62122 Білоус АльбертКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник алгебра Славич В.П.
72122 Тарасенко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... Всеукраїнськийучасник інформатика Шовкун В.В.
82122 Тарасенко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика Шовкун В.В.
92122 Руднєв ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра Славич В.П.
102122 Полікарпова ЯрославаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Бондаренко О.В.
112122 Деденок АртемКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Мєшков О.Ю.
122122 Котенко ІгорКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика Мєшков О.Ю.
132122 Назаренко ДіанаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
142122 Облоненко ЯнаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
152122 Савченко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
162122 Білоус АльбертКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра Славич В.П.
172122 Крупнова ОлександраКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Растьогін М.Ю.
182122 Лавренчук АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика Бондаренко О.В.
192122 Зіборов Нікіта м вКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце екологія Яковлєва К.І.
202122 Лівандовський ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра Славич В.П.
212122 Бабарикін ЮрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика Бабічев С.А.
222122 Козлова ПолінаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка Бережна Т.В.
232122 Муллагалеєв ТимурКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце біологія Козлова О.Г. Спринь О.Б.
242122 Рюміна МіленаКонкурс-захист науково-дослідн... Обласнийучасник зарубіжна література Ладижець С.М.
252122 Рюміна МіленаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце зарубіжна література Ладижець С.М.
262122 Компанець Олександра вКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Бабічев С.А.
272122 Котенко ІгорКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
282122 Деденок АртемКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце фізика Мєшков О.Ю.
292122 Полікарпова ЯрославаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Бондаренко О.В.
302122 Лавренчук АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Бондаренко О.В.
312122 Козлова ПолінаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце економіка Бережна Т.В.
322122 Бабарикін ЮрійКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце фізика Бабічев С.А.
332122 Лівандовський ВладиславКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Славич В.П.
342122 Сумарокова Катерина мКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийIII місце алгебра Славич В.П.
352122 Білоус АльбертКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Славич В.П.
362122 Руднєв ПавлоКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Славич В.П.
372122 Савченко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
382122 Облоненко ЯнаКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийII місце алгебра Ніколаєнко Ю.І.
392122 Тарасенко ІлляКонкурс-захист науково-дослідн... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.

Вхід до вашого аккаунту