ВCI 2021-2022, 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України 1999-2000 н.р.

19900 Козлов ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика
29900 Янчукова ДіанаКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце алгебра
39900 Сидорук ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика
49900 Алькін АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
59900 Карпенко ЮрійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
69900 Лисов ВячеславКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце фізика
79900 Собакарев ЄвгенійКонкурс-захист науково-дослідн... ВсеукраїнськийI місце інформатика
89900 Жернаков ВолодимирКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
99900 Моісєєв ВолодимирКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
109900 Іванова МаріяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
119900 Друзяк ОленаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
129900 Верещака ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце фізика
139900 Статкевич РоманКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце алгебра
149900 Кравченко ГалинаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце інформатика
159900 Гук ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийIII місце економіка
169900 Чмель ВалентинаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце французька мова
179900 Бережний МаксимКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце алгебра
189900 Капінус ОлександрКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийII місце фізика
199900 Сидорук ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
209900 Козлов ОлексійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
219900 Янчукова ДіанаКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце алгебра
229900 Собакарев ЄвгенійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
239900 Сидорук ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика
249900 Алькін АнтонКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
259900 Карпенко ЮрійКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
269900 Лисов ВячеславКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце фізика
279900 Сидорук ВалеріяКонкурс-захист науково-дослідн... ОбласнийI місце інформатика

Вхід до вашого аккаунту