ВCI 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2019-2020 н.р.

11920 Мельник ДенисКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
21920 Лебедь ВікторіяКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
31920 Мельник ДенисКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2018-2019 н.р.

11819 Леуська ОленаКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
21819 Школьник МаксимКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2016-2017 н.р.

11617 Конкурс учнівської молоді з ко... учасник

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2015-2016 н.р.

11516 Євтушенко Олександра мКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийII місце ІОТ Губанова О.П.
21516 Самойленко ОлегКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийI місце ІОТ Яндола А.А.
31516 Александрова ТетянаКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийII місце ІОТ Фальченко Н.Г.
41516 Самойленко ОлегКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2014-2015 н.р.

11415 Александрова ТетянаКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийII місце інформатика Фальченко Н.Г. Губанова О.П.
21415 Горщинський ДанилоКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийIII місце інформатика Шовкун В.В.
31415 Горщинський ДанилоКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийI місце інформатика Шовкун В.В.

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2013-2014 н.р.

11314 Соколов СергійКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийII місце ІОТ Губанова О.П.
21314 Юрченко Юрій мКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийII місце ІОТ Яндола А.А.
31314 Юрченко Юрій мКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2012-2013 н.р.

11213 Конкурс учнівської молоді з ко... учасник

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2011-2012 н.р.

11112 Юрченко Юрій мКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийI місце ІОТ Яндола А.А.
21112 Хоменко Тарас мКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийIII місце ІОТ
31112 Білий АртемКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийIII місце інформатика

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2010-2011 н.р.

11011 Димов КостянтинКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийII місце інформатика Ремньова В.В.
21011 Стрельцов СергійКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийII місце інформатика Ремньова В.В.

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2009-2010 н.р.

10910 Дворовой ДмитроКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийIII місце інформатика
20910 Диба ВіталійКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийII місце інформатика Яндола А.А.
30910 Старінська АнастасіяКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийIII місце інформатика
40910 Лактіонов СергійКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийI місце інформатика
50910 Лактіонов СергійКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийII місце інформатика
60910 Диба ВіталійКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийI місце інформатика Яндола А.А.

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2008-2009 н.р.

10809 Савченко ЯнаКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийII місце інформатика
20809 Кітік ВікторіяКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийIII місце інформатика
30809 Лактіонов СергійКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийI місце інформатика
40809 Акіф'єв АндрійКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийI місце інформатика

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2007-2008 н.р.

10708 Єременко ВолодимирКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийI місце інформатика
20708 Іванченко ОлегКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийII місце інформатика Пашко К.В.
30708 Іванченко ОлегКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийII місце інформатика Пашко К.В.
40708 Лактіонов СергійКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийII місце інформатика Губанова О.П.
50708 Акіф'єв АндрійКонкурс учнівської молоді з ко... ВсеукраїнськийIII місце інформатика Барабаш С.О.
60708 Акіф'єв АндрійКонкурс учнівської молоді з ко... ОбласнийI місце інформатика Барабаш С.О.
70708 Акіф'єв АндрійКонкурс учнівської молоді з ко... МіськийI місце інформатика Барабаш С.О.

Конкурс учнівської молоді з користування персональним комп’ютером 2005-2006 н.р.

10506 Сервуля МаксимКонкурс учнівської молоді з ко... ВсеукраїнськийII місце інформатика Губанова О.П.