ВCI 2020-2021, 2019-2020, 2018-2019, 2017-2018, 2016-2017, 2015-2016, 2014-2015, 2013-2014, 2012-2013, 2011-2012, 2010-2011, 2009-2010, 2008-2009, 2007-2008, 2006-2007, 2005-2006, 2004-2005, 2003-2004, 2002-2003, 2001-2002, 2000-2001, 1999-2000, 1998-1999, 1997-1998, 1996-1997, 1995-1996, 1994-1995, 1993-1994, 1992-1993, 1991-1992, 1990-1991, 1989-1990,

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2019-2020 н.р.

11920 Дубінін МаксимКонкурс учнівської молоді з We... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2018-2019 н.р.

11819 Чесноков МиколаКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.
21819 Терещенко ДенисКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце ІОТ Шовкун В.В.

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2017-2018 н.р.

11718 Лукаш ВікторКонкурс учнівської молоді з We... МіськийIII місце ІОТ Луценко Т.О.
21718 Чесноков МиколаКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце ІОТ Луценко Т.О.

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2014-2015 н.р.

11415 Міщенко Дар`яКонкурс учнівської молоді з We... МіськийIII місце інформатика Фальченко Н.Г.

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2013-2014 н.р.

11314 Орленко Олексій м вКонкурс учнівської молоді з We... ОбласнийII місце інформатика Губанова О.П.
21314 Охотнік Тетяна мКонкурс учнівської молоді з We... ОбласнийII місце інформатика Фальченко Н.Г.
31314 Охотнік Тетяна мКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце інформатика Фальченко Н.Г.

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2011-2012 н.р.

11112 Орленко Олексій м вКонкурс учнівської молоді з We... МіськийIII місце інформатика
21112 Подоровський СергійКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце інформатика

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2010-2011 н.р.

11011 Подоровський СергійКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце інформатика Ремньова В.В.
21011 Акімов CергійКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце інформатика Ремньова В.В.

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2009-2010 н.р.

10910 Малєнков ВладіславКонкурс учнівської молоді з We... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
20910 Воскобович ВіталійКонкурс учнівської молоді з We... ОбласнийII місце інформатика
30910 Балешенко ОлександрКонкурс учнівської молоді з We... ОбласнийIII місце інформатика Яндола А.А.
40910 Щепак АндрійКонкурс учнівської молоді з We... МіськийIII місце інформатика Яндола А.А.
50910 Балешенко ОлександрКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце інформатика Яндола А.А.
60910 Малєнков ВладіславКонкурс учнівської молоді з We... МіськийII місце інформатика

Конкурс учнівської молоді з Web-дизайну 2008-2009 н.р.

10809 Дроговоз ВолодимирКонкурс учнівської молоді з We... ОбласнийIII місце інформатика
20809 Воскобович ВіталійКонкурс учнівської молоді з We... ОбласнийIII місце інформатика
30809 Наземцев НікітаКонкурс учнівської молоді з We... ОбласнийI місце інформатика